Michalovce: piatok 22.11.2019 o 18:00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Čarný Marian Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Červeňák Michal Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Dobiáš Dávid Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
4 . Dobias Ján Muž A – muži do 39 rokov Bánovce nad Ondavou Prijatá
5 . Džugan Stanislav Muž A – muži do 39 rokov Cyklo Michalovce Prijatá
6 . Marjov Erik Muž A – muži do 39 rokov Horovce Prijatá
7 . Ivanko Štefan Muž A – muži do 39 rokov Klub orientačného behu ATU Košice Prijatá
8 . Mičuch Martin Muž A – muži do 39 rokov Košice Prijatá
9 . Fencik Viliam Muž A – muži do 39 rokov KST Brzda Vinné Prijatá
10 . Šelleng Marek Muž A – muži do 39 rokov Labaš s.r.o. Prijatá
11 . Danko Michal Muž A – muži do 39 rokov Laborecká MTB Prijatá
12 . Kováč Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Lastomír Prijatá
13 . Biringer Kornel Muž A – muži do 39 rokov LeviaFit Levoča Prijatá
14 . Darida Marek Muž A – muži do 39 rokov MaM Vranov n/T Prijatá
15 . Kundračik Miroslav Muž A – muži do 39 rokov MARAS team Prijatá
16 . Gabri Lóránt Muž A – muži do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
17 . Camberovitch Rene Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
18 . Džado Stanislav Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
19 . Hlavač Pavol Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
20 . Mitník Ján Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
21 . Tirpák Matúš Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
22 . Babják Martin Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
23 . Kočiš Pavol Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
24 . Kofira Ľubomír Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
25 . Kolibaš Ján Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
26 . Kušnír Peter Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
27 . Onder Zdenko Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
28 . Pollák Ján Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
29 . Sabovik Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
30 . Semko Marek Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
31 . Tomčo Michal Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
32 . Demský Ľubomír Muž A – muži do 39 rokov MICHATEK Prijatá
33 . Bakajsa Peter Muž A – muži do 39 rokov Rakovec nad Ondavou Prijatá
34 . Čeklovský Vladimír Muž A – muži do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
35 . Grošaft Oto Muž A – muži do 39 rokov Slowaker Team Prijatá
36 . Serbinčík Samuel Muž A – muži do 39 rokov Slowaker Team Prijatá
37 . Hašuľ Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Snina Prijatá
38 . Bak Roman Muž A – muži do 39 rokov Spartan Patriot team Slovakia Prijatá
39 . Šmiga Ján Muž A – muži do 39 rokov Staré Prijatá
40 . Bajko Julo Muž A – muži do 39 rokov STG Michalovce Prijatá
41 . Kuliňák Michal Muž A – muži do 39 rokov STG Michalovce Prijatá
42 . Šašš Dušan Muž A – muži do 39 rokov Stopa Michalovce Prijatá
43 . Džado Michal Muž A – muži do 39 rokov Strážske Prijatá
44 . Pavúk Filip Muž A – muži do 39 rokov Strážske Prijatá
45 . Brecko Samuel Muž A – muži do 39 rokov Tušice Prijatá
46 . Karaffa Štefan Muž A – muži do 39 rokov Vinné Baňka Prijatá
47 . Jenčo Michal Muž A – muži do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
48 . Polivčák Marcel Muž A – muži do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
49 . Šimko Ján Muž A – muži do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
50 . Ohriska Ján Muž A – muži do 39 rokov Záhor Prijatá
51 . Soták Róbert Muž A – muži do 39 rokov Zbudza Prijatá
52 . Medviď Rastislav Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
53 . Vaľo Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
54 . Majoroš Jozef Muž B – muži 40 - 49 rokov Bajany Prijatá
55 . Habura Martin Muž B – muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Prijatá
56 . Kvak Štefan Muž B – muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Prijatá
57 . Zeľo Rudolf Muž B – muži 40 - 49 rokov Humenné Prijatá
58 . Durkai Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
59 . Popik Maroš Muž B – muži 40 - 49 rokov Krásnovce Prijatá
60 . Pastor František Muž B – muži 40 - 49 rokov MARAS team Prijatá
61 . Uličný Pavol Muž B – muži 40 - 49 rokov MARAS team Prijatá
62 . Tóth Mikuláš Muž B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
63 . Lipovský Radoslav Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
64 . Červenák Marián Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
65 . Čornej Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
66 . Devečka Adrián Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
67 . Hönsch Karol Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
68 . Koščo Marcel Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
69 . Kuľha Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
70 . Mandzák Radovan Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
71 . Mihaľo Marián Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
72 . Ohriska Martin Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
73 . Stankovský Maroš Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
74 . Tabaka Ing. Miroslav Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
75 . Tkáč Julián Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
76 . Demčák Slavomír Muž B – muži 40 - 49 rokov Parchovany Prijatá
77 . Čižmár Slavo Muž B – muži 40 - 49 rokov STOPA Michalovce Prijatá
78 . Kaločay Vladimír Muž B – muži 40 - 49 rokov Stopa Michalovce Prijatá
79 . Volovar st. Miroslav Muž B – muži 40 - 49 rokov Vinné Prijatá
80 . Streňo Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Vyšná Rybnica Prijatá
81 . Horňak Martin Muž B – muži 40 - 49 rokov Vysoká nad Uhom Prijatá
82 . Podstavský Jan Muž B – muži 40 - 49 rokov YETI Prijatá
83 . Sabo Gabriel Muž C – muži 50 - 59 rokov AC MI Prijatá
84 . Horvát Peter Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
85 . Jeňo František Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
86 . Pavlov Jaroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
87 . Džugan Stanislav Muž C – muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Prijatá
88 . Halečka František Muž C – muži 50 - 59 rokov Hypsteria Fričkovce Prijatá
89 . Darida st. Marek Muž C – muži 50 - 59 rokov MaM Vranov n/T Prijatá
90 . Maras Ladislav Muž C – muži 50 - 59 rokov MARAS team Prijatá
91 . Puškárik Benjamín Muž C – muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
92 . Lipovský Vladislav Muž C – muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Prijatá
93 . Lipovský Vratislav Muž C – muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Prijatá
94 . Podžuban Michal Muž C – muži 50 - 59 rokov Michalovce Prijatá
95 . Jacko František Muž C – muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Prijatá
96 . Šuľák Ladislav Muž C – muži 50 - 59 rokov Sečovce Prijatá
97 . Kušnír Vladimír Muž C – muži 50 - 59 rokov Sobrance Prijatá
98 . Hritz Peter Muž C – muži 50 - 59 rokov Šport team Nová Lesná Prijatá
99 . Pribula Igor Muž C – muži 50 - 59 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
100 . Mudrák Vlastimír Muž C – muži 50 - 59 rokov Vybuchanec Prijatá
101 . Hirjak Vladimír Muž D – muži nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
102 . Leňo Jozef Muž D – muži nad 60 rokov Čečehov Prijatá
103 . Parilak Ľudovít Muž D – muži nad 60 rokov Košice Prijatá
104 . Pribičko Peter Muž D – muži nad 60 rokov Košice Prijatá
105 . Kassay Vojtech Muž D – muži nad 60 rokov MARAS team o.z. Prijatá
106 . Vargaeštok Gejza Muž D – muži nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
107 . Lipovský Jozef Muž D – muži nad 60 rokov MBO Strážske Prijatá
108 . Rada Ladislav Muž D – muži nad 60 rokov MBO Strážske Prijatá
109 . Jenčo Michal Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
110 . Macik Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
111 . Parilak Gerard Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
112 . Réves Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
113 . Švagrovský Ján Muž D – muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Prijatá
114 . Vrábel Mikuláš Muž D – muži nad 60 rokov Prima Vranov Prijatá
115 . Imrich Peter Muž D – muži nad 60 rokov Soľ Prijatá
116 . Reicher Vladislav Muž D – muži nad 60 rokov Spoznaj Trebišov behom Prijatá
117 . Papp Zoltán Muž D – muži nad 60 rokov Veľké Kapušany Prijatá
118 . Haburová Michaela Žena E – ženy 20 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
119 . Šestáková Ivana Žena E – ženy 20 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
120 . Haburová Martina Žena E – ženy 20 - 34 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
121 . Maštalská Petra Žena E – ženy 20 - 34 rokov Humenné Prijatá
122 . Kováčová Jana Žena E – ženy 20 - 34 rokov Lastomir Prijatá
123 . Grucová Veronika Žena E – ženy 20 - 34 rokov LeviaFit Levoča Prijatá
124 . Joneková Lenka Žena E – ženy 20 - 34 rokov Lysá Hora Prijatá
125 . Kaščáková Veronika Žena E – ženy 20 - 34 rokov MARAS team Prijatá
126 . Meňovčíková Denisa Žena E – ženy 20 - 34 rokov MBO Strážske Prijatá
127 . Bertičová Kristína Žena E – ženy 20 - 34 rokov Michalovce Prijatá
128 . Doričová Viktória Žena E – ženy 20 - 34 rokov Michalovce Prijatá
129 . Godočiková Alica Žena E – ženy 20 - 34 rokov Michalovce Prijatá
130 . Olexová Miroslava Žena E – ženy 20 - 34 rokov Sobrance Prijatá
131 . Čačková Diana Žena E – ženy 20 - 34 rokov Tušická Nová Ves Prijatá
132 . Lacková Katarína Žena E – ženy 20 - 34 rokov Vyšný Kazimír Prijatá
133 . Falisová Ľudmila Žena F – ženy nad 35 rokov AC Michalovce Prijatá
134 . Farkašová Alena Žena F – ženy nad 35 rokov AC Michalovce Prijatá
135 . Schnitzerová Michaela Žena F – ženy nad 35 rokov Active life Košice Prijatá
136 . Gajdošová Anna Žena F – ženy nad 35 rokov Horovce Prijatá
137 . Hrešanová Anna Žena F – ženy nad 35 rokov Horovce Prijatá
138 . Zeľová Marta Žena F – ženy nad 35 rokov Humenné Prijatá
139 . Šamuláková Petra Žena F – ženy nad 35 rokov Košice Prijatá
140 . Tothová Monika Žena F – ženy nad 35 rokov Kuzmice Prijatá
141 . Sabová Katarína Žena F – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
142 . Sikorai Katarína Žena F – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
143 . Hakošová Mária Žena F – ženy nad 35 rokov Lesné Prijatá
144 . Pappová Silvia Žena F – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
145 . Ráczová Valéria Žena F – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
146 . Hudáková Iveta Žena F – ženy nad 35 rokov MBO Strážske Prijatá
147 . Bežovská Monika Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
148 . Knežová Dana Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
149 . Kočišová Kristína Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
150 . Papcunová Lýdia Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
151 . Pivarníková Martina Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
152 . Stankovská Ivana Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
153 . Zolotova Lucia Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
154 . Bojnanská Natália Žena F – ženy nad 35 rokov Nitra Prijatá
155 . Šuľáková Katarína Žena F – ženy nad 35 rokov Sečovce Prijatá
156 . Reicherová Kamila Žena F – ženy nad 35 rokov Spoznaj Trebišov behom Prijatá
157 . Pitrovská Regina Žena F – ženy nad 35 rokov Trebišov Prijatá
158 . Volovarová Andrea Žena F – ženy nad 35 rokov Vinné Prijatá
159 . Stanovčáková Zuzana Žena F – ženy nad 35 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
160 . Műllerová Lucia Žena F – ženy nad 35 rokov Vybuchanec Prijatá
161 . Komková Miriam Žena F – ženy nad 35 rokov Župčany Prijatá
162 . Majoroš Martin Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) Bajany Prijatá
163 . Onder ml. Zdenko Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) Michalovce Prijatá
164 . Volovar Miroslav Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) Vinné Prijatá
165 . Záhorčák Leonard Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) Vinné Prijatá
166 . Ivanková Sandra Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2000 a mladšie) Klub orientačného behu ATU Košice Prijatá
167 . Pappová Viktória Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2000 a mladšie) MBK Veľké Kapušany Prijatá
168 . Rozsypalová Anna Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2000 a mladšie) Michalovce Prijatá
pálfi štefan Muž A – muži do 39 rokov imkor running team 2019-11-09
Vagaský Peter Muž A – muži do 39 rokov Lastomír 2019-11-12
Lörinc Jozef Muž A – muži do 39 rokov o5 BK Furča Košice 2019-11-22
Hredzák Lubos Muž A – muži do 39 rokov Sečovce 2019-11-16
Urban Jozef Muž A – muži do 39 rokov TJ Obal servis Košice 2019-11-24
Niko Jozef Muž B – muži 40 - 49 rokov HBO Hermanovce n.T. 2019-11-22
Šándor Maroš Muž B – muži 40 - 49 rokov Parchovany 2019-11-09
Papcun Miroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov AK Slávia TU Košice 2019-11-11
Makeľ Kamil Muž C – muži 50 - 59 rokov Cyklosport Michalovce 2019-11-22
Smetana Miroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov Medzilaborce 2019-11-26
Baláž Jaro Muž D – muži nad 60 rokov Active Life Košice 2019-11-23
Mihok Imrich Muž D – muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice 2019-11-23
Čonkova Simona Žena E – ženy 20 - 34 rokov MARAS team 2019-11-23
Pavlovová Gabriela Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce 2019-11-23
Jurko Ján Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) HBO Hermanovce n.T. 2019-11-22
Haľko Matej Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) HBO Hermanovce nad Topľou 2019-11-23
Fešovič Giorgio Muž JM - juniori (rok nar. 2000 a mladší) YETI Vinné 2019-11-22

Detský beh Ivana Pšenka

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Sikorai Filip Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Lastomír Prijatá
2 . Bednár Jakub Sebastián Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Michalovce Prijatá
3 . Čornej Patrik Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Michalovce Prijatá
4 . Hönsch Samuel Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Michalovce Prijatá
5 . Kusnír Jakub Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Michalovce Prijatá
6 . Pollák Jakub Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Michalovce Prijatá
7 . Šmiga Samuel Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší STG Michalovce Prijatá
8 . Blaškovič Branko Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
9 . Šimko Matúš Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
10 . Sirý Denis Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
11 . Kram Samuel Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší ZŠ Brekov Prijatá
12 . Pavlikova Xenia Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie 8.ZS Pavla Horova Prijatá
13 . Laporčák Matúš Muž Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
14 . Kalaninová Nela Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Michalovce Prijatá
15 . Berešová Martina Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie SIA Michalovce Prijatá
16 . Gočioová Anna Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Vranov nad Topľou Prijatá
17 . Geročová Laura Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
18 . Mojcíková Alexandra Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
19 . Šlinská Karolína Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
20 . Veľasová Diana Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
21 . Dežerická Simona Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
22 . Komková Miriam Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie Župčany Prijatá
23 . Čekľovský Martin Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
24 . Demko Dávid Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
25 . Hreňko Martin Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
26 . Makkay Simon Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
27 . Rosinský Alex Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
28 . Dobias David Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov AC Michalovce Prijatá
29 . Andrejco Denis Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov FK Humenné Prijatá
30 . Gajdoš Adam Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Michalovce Prijatá
31 . Tirpák Tomas Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Michalovce Prijatá
32 . Tomáš Lukáš Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Michalovce Prijatá
33 . Bechner Jakub Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
34 . Čerňanec Adam Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
35 . Jančo Dominik Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
36 . Nemet Jozef Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
37 . John Tobe Clinton Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
38 . Babuka Lukáš Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu, Michalovce Prijatá
39 . Hakoš Matej Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu, Michalovce Prijatá
40 . Pavlikova Vanda Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov 8.ZS Pavla Horova Prijatá
41 . Vajdová Olívia Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
42 . Mičuchová Lucka Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Košice Prijatá
43 . Sikorai Nelka Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Lastomír Prijatá
44 . Grigeľová Emma Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Michalovce Prijatá
45 . Kucáková Nela Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Michalovce Prijatá
46 . Feťková Vivien Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Somotor Prijatá
47 . John Vanesa Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
48 . Schmalhofferová Letícia Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ J.Švermu, Michalovce Prijatá
49 . Ujhelyiová Hana Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ J.Švermu, Michalovce Prijatá
50 . Farkašová Klára Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ P. Horova Michalovce Prijatá
51 . Jusko Kevin Muž Dorastenci 16-17 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
52 . Jurko Ján Muž Dorastenci 16-17 rokov HBO Hermanovce nad Topľou Prijatá
53 . Macko Richard Muž Dorastenci 16-17 rokov Michalovce Prijatá
54 . Haľko Matej Muž Dorastenci 16-17 rokov Skrabské Prijatá
55 . Onderčin Sebastian Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Prijatá
56 . Bujdoš Dávid Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
57 . Gaľa Michal Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
58 . Gazda Adam Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
59 . Horváth Jakub Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
60 . Kuliňák Patrik Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
61 . Mráz Tomáš Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
62 . Očko Martin Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
63 . Olexa Lukáš Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
64 . Prosták Miroslav Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
65 . Tatár Peter Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
66 . Uhľár Matej Muž Mladší žiaci 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
67 . Terjék Matúš Muž Mladší žiaci 12-13 rokov I. ZS Bardejov Komenského Prijatá
68 . Rácz Valér Muž Mladší žiaci 12-13 rokov MARAS team Prijatá
69 . Dankanin Viktor Muž Mladší žiaci 12-13 rokov MBO Strážske Prijatá
70 . Dankanin Viktor Muž Mladší žiaci 12-13 rokov MBO Strážske Prijatá
71 . Čornej Richard Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Michalovce Prijatá
72 . Mižák Lukáš Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Michalovce Prijatá
73 . Sudzina Jakub Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Michalovce Prijatá
74 . Karola Matej Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Základná škola, Školská 2 Michalovce Prijatá
75 . Onder Zdenko Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
76 . Vavrek Viktor Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
77 . Eštok Martin Muž Mladší žiaci 12-13 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
78 . Osijčuk Erik Muž Mladší žiaci 12-13 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
79 . Babjaková Sára Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
80 . Babjaková Laura Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
81 . Drábiková Simona Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
82 . Majchráková Bianka Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
83 . Onderčinová Yvonne Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
84 . Poczová Alexandra Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
85 . Sekeráková Martina Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
86 . Šipošová Zuzana Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
87 . Vojtovičová Vanesa Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
88 . Lipovská Radka Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov MBO Strážske Prijatá
89 . Puchľáková Alexandra Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Michalovce Prijatá
90 . Styrančáková Miriam Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Michalovce Prijatá
91 . Babinčáková Ela Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
92 . Hrindová Emma Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
93 . Karchová Vanessa Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
94 . Bajužík Martin Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
95 . Butka Ramón Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
96 . Harman Ján Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
97 . Makkay Tobias Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
98 . Mertén Kristián Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
99 . Nemčík Dávid Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
100 . Štec Denis Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
101 . Tušár Ladislav Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
102 . Zibura Dávid Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
103 . Makovický Lukáš Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Michalovce Prijatá
104 . Matta Ivan Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Michalovce Prijatá
105 . Vinc Lukáš Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Michalovce Prijatá
106 . Drapák Mário Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
107 . Eroglu Jakub Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
108 . Koceľa Alex Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
109 . Lelko Damián Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ Lúčna Vranov nad Topľou Prijatá
110 . Pliška Timur Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
111 . Ujhelyi Filip Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
112 . Bajužíková Kristína Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
113 . Činčárová Timea Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
114 . Kočerhová Ema Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
115 . Lazárová Štefánia Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
116 . Malá Timea Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
117 . Popíková Bianka Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
118 . Stričíková Timea Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
119 . Červeňáková Kiara Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Michalovce Prijatá
120 . Matejová Claudia Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Michalovce Prijatá
121 . Puchľáková Marianna Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Michalovce Prijatá
122 . Szekelyová Viktória Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Michalovce Prijatá
123 . Dzurková Miroslava Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
124 . Krupčáková Vanesa Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Základná škola Školská 2, Michalovce Prijatá
125 . Čerňancová Sára Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
126 . Pekara Lucia Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
127 . Hlavatá Barbora Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov ZŠ Bidovce, Košice okolie Prijatá
128 . Medviďová Diana Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov ZŠ Zalužice Prijatá
129 . Babjak Martin Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
130 . Balog Milan Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
131 . Balog Patrik Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
132 . Čížek Samuel Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
133 . Fajner Marek Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
134 . Kontra Marko Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
135 . Kudláček Lukáš Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
136 . Lešňak Samuel Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
137 . Lovaš Martin Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
138 . Lovaš Adam Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
139 . Mruz Michal Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
140 . Uhľár Július Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
141 . Varady Tomáš Muž Starší žiaci 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
142 . Andrejco Dávid Muž Starší žiaci 14-15 rokov FK Humenné Prijatá
143 . Mičuch Martin Muž Starší žiaci 14-15 rokov Košice Prijatá
144 . Maskaľ Martin Muž Starší žiaci 14-15 rokov Michalovce Prijatá
145 . Vinc Jakub Sebastián Muž Starší žiaci 14-15 rokov Michalovce Prijatá
146 . Werfer Nikolas Muž Starší žiaci 14-15 rokov Michalovce Prijatá
147 . Mikita Juraj Muž Starší žiaci 14-15 rokov SOŠOaS Michalovce Prijatá
148 . Rosinský Denis Muž Starší žiaci 14-15 rokov SOŠOaS Michalovce Prijatá
149 . Pavlič Mário Muž Starší žiaci 14-15 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
150 . Novák Milan Muž Starší žiaci 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
151 . Paľo Leonard Muž Starší žiaci 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
152 . Smolko Tobias Muž Starší žiaci 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
153 . Čačko Róbert Muž Starší žiaci 14-15 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
154 . Maksim Samuel Muž Starší žiaci 14-15 rokov ZŠ, J.Švermu, Michalovce Prijatá
155 . Halásová Veronika Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
156 . Laporčáková Daniela Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
157 . Marcinová Michaela Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
158 . Preverčíková Dominika Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
159 . Šamuľáková Denisa Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
160 . Šantrúčková Diana Žena Staršie žiačky 14-15 rokov AC Comenium IV.ZŠ Michalovce Prijatá
161 . Bežovská Diana Žena Staršie žiačky 14-15 rokov GPH Michalovce Prijatá
162 . Bežovská Daniela Žena Staršie žiačky 14-15 rokov GPH Michalovce Prijatá
163 . Maďarčíková Sarah Žena Staršie žiačky 14-15 rokov Základná škola, Školská 2 Michalovce Prijatá
164 . Ferencová Rebeka Žena Staršie žiačky 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
165 . Pištejová Renáta Žena Staršie žiačky 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
166 . Popovičová Natália Žena Staršie žiačky 14-15 rokov Základná škola,Školská 2 Michalovce Prijatá
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny