Michalovce: piatok 23. novembra 2018 o 18:00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Červeňák Michal Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Onuška Lukáš Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Jenčo Michal Muž A – muži do 39 rokov CK FPM - Vranov - Čemerné Prijatá
4 . Šašš Dušan Muž A – muži do 39 rokov Koromľa Prijatá
5 . Koščo Maroš Muž A – muži do 39 rokov Košice / Lastomír 2018-11-21
6 . Fencik Viliam Muž A – muži do 39 rokov KST Brzda Vinné Prijatá
7 . Holub Dávid Muž A – muži do 39 rokov Kst brzda Vinné 2018-11-23
8 . Zvodár Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Leónidas´s sons Michalovce 2018-11-19
9 . Tomčík Róbert Muž A – muži do 39 rokov Malé Ozorovce Prijatá
10 . Camberovitch René Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
11 . Magyar Gabriel Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
12 . Mitník Ján Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
13 . Tirpák Matúš Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
14 . Babják Martin Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
15 . Bajko Július Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
16 . Grošaft Oto Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
17 . Kántor Martin Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
18 . Kofira Ľubomír Muž A – muži do 39 rokov Michalovce 2018-11-21
19 . Kolibaš Ján Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
20 . Kušnír Peter Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
21 . Sabovik Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
22 . Šimko Patrik Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
23 . Stankovský Maroš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
24 . Vajda Štefan Muž A – muži do 39 rokov Michalovce 2018-11-19
25 . Tölgyesi Tamás Muž A – muži do 39 rokov Miskolc 2018-11-21
26 . Sikorai Vladimír Muž A – muži do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
27 . Kuliňak Michal Muž A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce Prijatá
28 . Kužma Kamil Muž A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce Prijatá
29 . Šmiga Ján Muž A – muži do 39 rokov SRTG Michalovce Prijatá
30 . Bak Maroš Muž A – muži do 39 rokov TJ UNITOP ŠKP Vranov nad Topľou Prijatá
31 . Šimko Ján Muž A – muži do 39 rokov Vranov nad topľou 2018-11-21
32 . Anguš Mgr. Erik Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
33 . Horvát Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
34 . Valo Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov AC MICHALOVCE 2018-11-24
35 . Habura Martin Muž B – muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce 2018-11-21
36 . Durkai Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
37 . Uličný Pavol Muž B – muži 40 - 49 rokov MARAS team 2018-11-23
38 . Tóth Mikuláš Muž B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany 2018-11-22
39 . Lipovský Vladislav Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
40 . Lipovský Radoslav Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
41 . Rohaľ Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
42 . Čornej Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
43 . Hönsch Karol Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
44 . Koščo Marcel Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
45 . Kriso Albin Muž B – muži 40 - 49 rokov OŠK Zalužice Prijatá
46 . Šándor Maroš Muž B – muži 40 - 49 rokov Parchovany Prijatá
47 . Hreščák Michal Muž B – muži 40 - 49 rokov Porostov Prijatá
48 . Dvorščak Milan Muž B – muži 40 - 49 rokov ŠK Dubník Prešov Prijatá
49 . Papcun Miroslav Muž B – muži 40 - 49 rokov Slavia TU Košice Prijatá
50 . Čižmár Slavo Muž B – muži 40 - 49 rokov Stopa Michalovce Prijatá
51 . Mihuc Vladimir Muž B – muži 40 - 49 rokov Trebišov 2018-11-23
52 . Jeňo František Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
53 . Pavlov Jaroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
54 . Pavlov Ľubomír Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce 2018-11-23
55 . Džugan Stanislav Muž C – muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Prijatá
56 . Telepovský Miroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Prijatá
57 . Švagrovský Ján Muž C – muži 50 - 59 rokov OcU Budkovce Prijatá
58 . Dubovský Pavol Muž C – muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Prijatá
59 . Juhaščik Pavol Muž C – muži 50 - 59 rokov Vranov nad Topľou 2018-11-23
60 . Prok Ľubomír Muž C – muži 50 - 59 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
61 . Mudrák Vlastimír Muž C – muži 50 - 59 rokov Vybuchanec 2018-11-23
62 . Jacko František Muž C – muži 50 - 59 rokov Zemplínska Široká Prijatá
63 . Baláž Jaro Muž D – muži nad 60 rokov Active Life Košice Prijatá
64 . Kučka Miroslav Muž D – muži nad 60 rokov DC seniorov č.1 Michalovce Prijatá
65 . Kassay Vojtech Muž D – muži nad 60 rokov MARAS team Prijatá
66 . Rada Ladislav Muž D – muži nad 60 rokov MBO Strážske Prijatá
67 . Macík Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
68 . Réves Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce 2018-11-23
69 . PRIBIČKO Peter Muž D – muži nad 60 rokov ŽSR Košice 2018-11-23
70 . Haburová Michaela Žena E – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce Prijatá
71 . Šestáková Ivana Žena E – ženy 18 - 34 rokov AC Michalovce 2018-11-23
72 . Haburová Martina Žena E – ženy 18 - 34 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
73 . Šepeľáková Lucia Žena E – ženy 18 - 34 rokov MARAS team 2018-11-19
74 . Meňovčíková Denisa Žena E – ženy 18 - 34 rokov MBO Strážske Prijatá
75 . Macková Denisa Žena E – ženy 18 - 34 rokov Michalovce Prijatá
76 . Vargova Radoslava Žena E – ženy 18 - 34 rokov Michalovce 2018-11-22
77 . Šlinská Katarína Žena E – ženy 18 - 34 rokov SRTG Michalovce Prijatá
78 . Šmigová Michaela Žena E – ženy 18 - 34 rokov SRTG Michalovce Prijatá
79 . Jurčišinová-Kukľová Mária Žena E – ženy 18 - 34 rokov Strážske Prijatá
80 . Čačková Diana Žena E – ženy 18 - 34 rokov Tušická Nová Ves Prijatá
81 . Dzurovčinová Viera Žena E – ženy 18 - 34 rokov Vranov nad Topľou 2018-11-22
82 . Falisová Ľudmila Žena F – ženy nad 35 rokov AC Michalovce Prijatá
83 . Ihnatová Monika Žena F – ženy nad 35 rokov Active life Prijatá
84 . Petrová Jana Žena F – ženy nad 35 rokov Autoservis ERIKA Prijatá
85 . Tothova Monika Žena F – ženy nad 35 rokov Kuzmice 2018-11-23
86 . Sikorai Katarína Žena F – ženy nad 35 rokov Lastomír Prijatá
87 . Hakošová Mária Žena F – ženy nad 35 rokov Lesné Prijatá
88 . Hudáková Iveta Žena F – ženy nad 35 rokov MBO Strážske Prijatá
89 . KOPĆÁKOVÁ Beáta Žena F – ženy nad 35 rokov Metropol Košice 2018-11-20
90 . Knezova Dana Žena F – ženy nad 35 rokov michalovce 2018-11-19
91 . Saboviková Viera Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
92 . Schmalhofferová Ingrid Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce 2018-11-19
93 . Stankovská Ivana Žena F – ženy nad 35 rokov Michalovce Prijatá
94 . Zavodnikova Anka Žena F – ženy nad 35 rokov STD Vranov 2018-11-23
95 . Reicherová Kamila Žena F – ženy nad 35 rokov Trebišov Prijatá
96 . Gočiková Anna Žena F – ženy nad 35 rokov Vranov nad Topľou 2018-11-23
97 . Fecák Frederik Muž JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) Michalovce Prijatá
98 . Froň Dávid Muž JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) SOŠT Michalovce 2018-11-20
99 . Jakuboc Matúš Muž JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) Tušice 109 2018-11-21
Dzura Ján Muž A – muži do 39 rokov Michalovce 2018-10-26
Lörinc Jozef Muž A – muži do 39 rokov o5 BK Furča - Košice 2018-11-07
Sopko Dominik Muž A – muži do 39 rokov TJ Obal Servis Košice 2018-11-18
Gabaj Vladimir Muž A – muži do 39 rokov Topolčany 2018-11-15
Bodajla Rastislav Muž A – muži do 39 rokov Vinné 2018-11-13
Papp Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany 2018-11-15
Dorcak Eduard Muž B – muži 40 - 49 rokov Pozdisovce 2018-10-25
Ivančo Michal Muž B – muži 40 - 49 rokov ŠK Banské 2018-11-18
Kamas Tomáš Muž B – muži 40 - 49 rokov TJ Tatran Spišská Nová Ves 2018-10-31
Pachota Štefan Muž B – muži 40 - 49 rokov Veľké Kapušany 2018-10-26
Halečka František Muž C – muži 50 - 59 rokov Maras team 2018-11-14
Pribula Igor Muž C – muži 50 - 59 rokov Vranov nad Topľou 2018-11-17
Malejčík Jozef Muž D – muži nad 60 rokov Jenkovce 2018-10-31
Papinčáková Veronika Žena E – ženy 18 - 34 rokov VVS Michalovce 2018-10-25
Pappová Silvia Žena F – ženy nad 35 rokov MBK Veľké Kapušany 2018-11-15
Čeklovská Petra Žena F – ženy nad 35 rokov ŠK Comenium Michalovce 2018-11-02
Pitrovska Regina Žena F – ženy nad 35 rokov Trebisov 2018-11-11
Luteránová Zuzana Žena F – ženy nad 35 rokov Vranov nad Top. 2018-11-16
Brecko Samuel Muž JM - juniori (rok nar. 1999 a mladší) GĽŠ Michalovce 2018-11-16
Pappová Viktória Žena JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladšie) MBK Veľké Kapušany 2018-11-15
Pappová Nikoleta Žena JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladšie) MBK Veľké Kapušany 2018-11-15
Ivančová Tamara Žena JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladšie) ŠK Banské 2018-11-18
Ivančová Michaela Žena JŽ – juniorky (rok nar. 1999 a mladšie) ŠK Banské 2018-11-18

Detský beh Ivana Pšenka

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Sikorai Filip Muž Hviezdičky 7r a mladši Lastomír Prijatá
2 . Hönsch Samuel Muž Hviezdičky 7r a mladši Michalovce Prijatá
3 . Hakoš Matej Muž Hviezdičky 7r a mladši ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
4 . Jacko Fabián Muž Hviezdičky 7r a mladši ZŠ Školská Michalovce Prijatá
5 . Jančo Dominik Muž Hviezdičky 7r a mladši ZŠ Školská Michalovce Prijatá
6 . Tirpák Tomáš Muž Hviezdičky 7r a mladši ZŠ Školská Michalovce Prijatá
7 . Sikorai Nela Žena Hviezdičky 7r a mladšie Lastomír Prijatá
8 . Pavlíková Xénia Žena Hviezdičky 7r a mladšie ZŠ Školská Michalovce Prijatá
9 . Eštok Jakub Muž IP - Mladší žiaci 2005 - 2006 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
10 . Onder Zdenko Muž IP - Mladší žiaci 2005 - 2006 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
11 . Radnič Tobias Muž IP - Mladší žiaci 2005 - 2006 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
12 . Polovková Bianka Žena IP - Mladšie žiačky 2005 - 2006 1. Atletický klub Humenné Prijatá
13 . Lipovská Radka Žena IP - Mladšie žiačky 2005 - 2006 MBO Strážske Prijatá
14 . Ivančová Michaela Žena IP - Mladšie žiačky 2005 - 2006 ŠK Banské Prijatá
15 . Koceľa Alex Muž IP - Najmladší žiaci 2007 a 2008 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
16 . Macko Andrej Muž IP - Najmladší žiaci 2007 a 2008 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
17 . Réh Daniel Muž IP - Najmladší žiaci 2007 a 2008 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
18 . Stanko Dávid Muž IP - Najmladší žiaci 2007 a 2008 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
19 . Tomko Lukáš Muž IP - Najmladší žiaci 2007 a 2008 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
20 . Kolibaš Jakub Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší Michalovce Prijatá
21 . Babuka Lukáš Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
22 . Badida Jakub Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ Školská Michalovce Prijatá
23 . Čvirk Mathias Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ Školská Michalovce Prijatá
24 . Eroglu Jakub Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ Školská Michalovce Prijatá
25 . Kuzma Jakub Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ Školská Michalovce Prijatá
26 . Nemet Jozef Muž IP - Najmladší žiaci 2009 a mladší ZŠ Školská Michalovce Prijatá
27 . Farkašová Klára Žena IP - Najmladšie žiačky 2009 a mladšie Michalovce Prijatá
28 . Schmalhofferová Letícia Žena IP - Najmladšie žiačky 2009 a mladšie ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
29 . Margová Zoja Žena IP - Najmladšie žiačky 2009 a mladšie ZŠ Školská Michalovce Prijatá
30 . Drinka Ján Muž IP - Starší žiaci 2003 - 2004 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
31 . Kušnír Dominik Muž IP - Starší žiaci 2003 - 2004 ZŠ Školská Michalovce Prijatá
32 . Ivančová Tamara Žena IP - Staršie žiačky 2003 - 2004 ŠK Banské Prijatá
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny